WIMBER
strešné systémy

- predstavenie spoločnosti a značky Wimber. Pracujeme pre Vás.

wimber
Fotogaléria
WIMBER

- pozrite si výber najlepších fotografií pokrývaných striech.

galéria striech
Ohľaduplné
k životnému prostrediu

- šetriace prírodné zdroje - aj také sú strešné krytiny WIMBER.

životné prostredie
Kvalitná strecha
a strešná krytina

- má za úlohu chrániť život a majetok, v čase i v nečase. Na strešné krytiny WIMBER je spoľah.

kvalitná strecha

Wimber

Wimber je najväčší výrobca ľahkých plastových strešných krytín na Slovensku a vďaka kvalite a širokému sortimentu výrobkov má silné postavenie na stavebnom trhu. Svojim zákazníkom ponúka moderné a ľahké strešné systémy v troch modelových radoch - škridla Classic, šablóna Quartet a šindel Gerlach.


Prostredníctvom obchodných zástupcov, pokrývačov a zákazníckeho servisu realizuje spoločnosť Wimber dodávky svojich výrobkov na celom území Slovenskej republiky, pripravuje pokrývačov na úspešnú realizáciu výstavby a rekonštrukcie striech. Sme pripravený zodpovedať vaše otázky, pripraviť cenovú ponuku, ponúknuť najlepšie riešenia pre úspešnú montáž vašej strechy. Presvedčte sa sami a kontaktujte nás >>.


V snahe priblížiť sa k zákazníkom, Wimber doplnil sortiment o výrobu novinky - Drenážna plastová rohož Seina.

Dlhodobou filozofiou spoločnosti je uspokojovanie potrieb zákazníkov. Využívaním globálnych skúsenosti z oblasti vývoja, kvality, ochrany životného prostredia ako aj dizajnu sa snažíme nielen vyrábať výrobky, ktoré spĺňajú podmienky vysokokvalitného bývania ale poskytovať aj služby, ktoré sú základom dobrého vzťahu s našimi partnermi.


Životné prostredie


Skupina WIMBER sa plne usiluje o minimalizovanie environmentálnych dopadov všetkých svojich operácií. Veríme, že takýto dlhodobý prístup má pozitívny dopad na náš výkon a zvyšuje ziskovosť redukciou bázy nákladov, zlepšovaním vzťahov účastníkov a zvyšovaním inovácií.

Dbáme o to, aby si všetci naši zamestnanci boli vedomí dôsledkov, ktoré má ich činnosť na životné prostredie a vyžadujeme od každého, aby sa v tomto smere správal zodpovedným spôsobom. Vyžaduje sa od nich, aby prispievali k udržateľnosti spoločnosti efektívnym využívaním zdrojov vody, energie a surovín a tým optimalizovali využívanie prírodných zdrojov. Naše kľúčové produkty sa vyrábajú z plastov, jednej z najviac recyklovaných surovín na svete.

Naše environmentálne princípy sa neustále vyvíjajú, keďže hľadáme nové a inovatívne spôsoby ako pracovať efektívnejšie a vo väčšej harmónii so životným prostredím.

škridla WIMBER Classic
Škridla WIMBER Classic

šindel WIMBER Gerlach
Šindel WIMBER Gerlach

šablóna WIMBER Quartet
Šablóna WIMBER Quartet

strechy wimber
copyright © 2024 WIMBER. All rights reserved.