WIMBER
strešné systémy

- najväčšia ponuka ľahkých plastových strešných krytín. Stačí si vybrať.

strešné systémy ľahké strešné systémy
POSTslužby
Wimber

- nechajte si zdarma poslať vzorky, už zajtra možete mať doma niektorú zo strešných krytín.

poslať škridlu poslať šindeľ
Projekty
v elektronickej podobe?

- jednoducho nám ich pošlite a my Vám spätne doručíme prehľadnú cenovú ponuku.

projekty strecha projekt strecha
Kvalitná strecha
a strešná krytina

- má za úlohu chrániť život a majetok v čase i v nečase. Na strešné krytiny WIMBER je spoľah.

kvalitná strecha kvalitná plastová strecha

Strecha

Strecha je časť stavebnej konštrukcie, ktorá má za účel chrániť objekt pred vplyvom poveternostných činiteľov (vietor, sneh, voda atď.).


strecha


Šikmá strecha


je z hľadiska dlhovekosti najspoľahlivejšia konštrukcia, ktorá dosahuje až 3-krát dlhšiu životnosť a funkčnosť v porovnaní s plochou. Spoľahlivá strecha spĺňa všetky tieto parametre a v mnohých prípadoch aj podmienky nad rámec, ktoré majú odolávať živelným pohromám. Wimber stavia všetky svoje strešné krytiny do čoraz zhoršujúcejšej sa klimatickej situácie tak aby spoľahlivo odolávali takýmto vplyvom, lebo len odolná strešná krytina dokáže ochrániť majetok a život každého jej majiteľa. Neopomenuteľnou stránkou každej strechy je aj jej celkový vzhľad pretože každá strecha môže nadchnúť ale i sklamať. Wimber ponúka na výber, moderné strešné krytiny s profilom (vlnou) – škridla Classic, ploché krytiny pre elegantné riešenie historických klenotov – šablóna Quartet a tradične obľúbené a rázovité – šindel Gerlach.


Moderná – obytná strecha


Strecha v dnešnej dobe ponúka aj nový priestor pre bývanie. Úpravou strešnej konštrukcie tak v mnohých prípadoch môže vzniknúť atraktívny priestor pre život v podkroví.


Ľahká strecha


Hmotnosť ľahkej strechy je určená predovšetkým použitou strešnou krytinou. Podkladová nosná strešná konštrukcia býva zväčša rovnakou záťažou až na asfaltové krytiny a falcované plechové krytiny ktoré vyžadujú dodatočnú výdrevu. V kategórii ľahké strechy je z čoho vyberať, ale netreba zabúdať na hlavný zmysel strechy. Poveternostné vplyvy výrazne vplývajú na použité materiály, ktoré v krátkom čase na povrchu korodujú (hrdzavejú) alebo zvetrávajú prípadne sa odlepujú spoje asfaltových - bitúmenových častí. Takéto významné poruchy znamenajú následne nemalé investície do opráv prípadne výmen, preto je potrebné starostlivo zvážiť typ strešnej krytiny už pri nákupe.

škridla WIMBER Classic
Škridla WIMBER Classic

šindel WIMBER Gerlach
Šindel WIMBER Gerlach

šablóna WIMBER Quartet
Šablóna WIMBER Quartet

strechy wimber
copyright © 2024 WIMBER. All rights reserved.