Články
WIMBER

- prečítajte si viac o strechách ešte pred samotnou realizáciou...

články strecha projekt strecha
POSTslužby
Wimber

- nechajte si zdarma poslať vzorky, už zajtra môžete mať doma niektorú zo strešných krytín.

poslať škridlu poslať šindeľ
Projekty
v elektronickej podobe?

- jednoducho nám ich pošlite a my Vám spätne doručíme prehľadnú cenovú ponuku.

projekty strecha projekt strecha
Kvalitná strecha
a strešná krytina

- má za úlohu chrániť život a majetok, v čase i v nečase. Na strešné krytiny WIMBER je spoľah.

kvalitná strecha kvalitná plastová strecha

Nedajte sa oklamať!

Zdanlivo najlepšia cena má často veľa „háčikov“. Cenu vašej novej strechy neovplyvňuje  len cena základnej škridle. Tento údaj je často len zneužívaný na šokujúce reklamné kampane.


nedajte sa oklamať


Za úplnú sa dá požadovať až cena vyčíslená úplne, teda taká ktorá obsahuje už cenu základnej škridle, doplnkov, strešnej fólie, protisnehovej ochrany, dopravy tovaru a ceny za montáž. Porovnávajte  teda vždy úplnú cenovú ponuku. Spol. Wimber má svoje ceny stanovené transparentne - odrážajú cenu nákladov na výrobu a cenu vstupných komponentov, ceny doplnkov tak nekompenzujú žiadne straty zo základnej krytiny, a navyše nijako nepodmieňuje použitie strešnej fólie (napr. zachovaním záruky a podobne).


Kladieme najvyšší doraz na kvalitu. Len tak sa dá zachovať vašu radosť z novej strechy čo najdlhšie. Neradi by sme vám predávali tovary s nižším štandardom a šetrili tak nezmyselne v procese výroby. Podobné obchodné a technické riešenia strešných krytín a ich povrchov sa čoraz častejšie udomácňujú na slovenskom trhu. Takéto chyby v krátkom čase prinesú problémy a strecha začína strácať svoju schopnosť chrániť stavbu pred vonkajšími vplyvmi, objavuje sa korózia, krytiny sú nasiakavé – prijímajú vodu a vzdušnú vlhkosť čase mrazov sa lámu sa a trieštia, na povrchu sa šíria machy a podobne.

škridla WIMBER Classic
Škridla WIMBER Classic

šindel WIMBER Gerlach
Šindel WIMBER Gerlach

šablóna WIMBER Quartet
Šablóna WIMBER Quartet

strechy wimber
copyright © 2019 Wimber. All rights reserved.